HAKKIMIZDA

Meyve tezgahı

1982'den

İtibaren

Hitit Gıda A.Ş  1982  yılından itibaren 10 adet şubesi ile 10 temmuz 2019’a kadar  Çorum'da süpermarket olarak halka hizmet vermiştir.

 

Hitit Gıda A.Ş. yönetim kurulu başkanı SELAHATTİN ZELVECİ, yönetim kurulu üyesi HASAN ZELVECİ ile birlikte 11 temmuz 2019 da ZELVECİOĞULLARI DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ni kurarak daha büyük kapasitede  toptan gıda, sebze ve meyve ürünleri üzerinden hizmet vermektedir.

 

Zelvecioğulları dış ticaret ltd. şti.  eylül ve temmuz  ayları  arasında  hem kendi  hem de tedarikçi  vasfı  ile hizmet  verdiği diğer  firmaları  sebze  ve  meyve ihtiyaçlarını  Antalya  ili  ve  çevre  illerden  karşılamaktadır.

Antalya  ili  yeni  hal  kompleksinde  2  birleşik  depo  (ardiye)  400 m2   kapalı alanda  hizmet  vermektedir. 

Antalya  deposunda  9  adet  idari  ve teknik  personele  ek  olarak  tedarik  edilecek  ürün  tonajına  bağlı  olarak  yeterli  sayıda  yevmiyeli  işçi  ile  hizmet  vermektedir.

Meyve toplama kadın

MİSYONUMUZ

Sebze pazarı

Neden Bu Şirketi Kurduk? Kimlere Hizmet Ediyoruz? Faaliyetlerimiz Nelerdir?

Müşterilerimize uluslararası standartlarda ürün sunmak, gıda güvenliğinde ürünlerimizi en yüksek kaliteye çıkarmak, yaş meyve ve sebzeyi kalitesi bozulmadan en hızlı ve ekonomik bir şekilde İhracatçı ve ihracat Tedarikçilerine, Hipermarketlere, Toptancı Hallere, Müşteri grubumuza pazarlamak. Tüketiciye güvenli ve yüksek kaliteli ürün sunaraj, toplum sağlığını en üst seviyeye çıkarmak, tüm çalışanlarımıza sürekli güvenli gıda bilincini yerleştirmek, çalışanlarımızın, tüketicilerimizin ve çevrenin sağlığını korumak ve bu amaçlara uygun olarak maddi ve insan kaynaklarımızı seferber etmek, uyguladığımız sistemi sürekli iyileştirmek kruluş olarak temel amacımızdır.

VİZYONUMUZ

senior-farmer-selling-fruits-at-market-H

Daha büyük kapasitede, gıda güvenliği yüksek ürünler paketlemek, ürün portföyümüzü genişletmek, yurtdışı pazarlara açılmak, ürünlerimizi hijyenik olarak çok yüksek, Tek ve Standart kalite ile tüketicilerimize sunmaktır.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

counters-with-fresh-fruits-and-vegetable

Paketleme ünitemizde; hijyenik ortam ve çalışma şartlarında, Ulusal ve Uluslararası yasal mevzuata uygun güvenli gda hazırlamak ve müşterilerimize güvenli bir şekilde sunmak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, sektördeki gelişmeleri takip ederek , uygulamış olduğumuz Gıda Güvenlik Kalite Yönetim Sistemimizi devamlı güncellemek ve sürekli iyileştirmek Kuruluşumuzun temel Kalite Politikasıdır.

SER

KA

aecc006d-efab-48a7-b5fe-d54660a917fb.jpg

ÇALIŞMA SİSTEMİ

Truck-Mockup_Motion.jpg

Zelvecioğulları dış ticaret ltd. şti.  Bursa, Kayseri (Yahyalı), Niğde, Isparta(Eğirdir), Amasya, Mersin, Adana, Manisa(Salihli), İzmir(Gümüldür), Antalya (ve gerektiğinde ürün çıkan tüm il ve ilçeler) çevresinden  ürün  temini  etmek için  sezon  başında ( eylül ayı ilk günleri) bir makro plan  hazırlar.

 

Bu plan gereği mevsimine özel ürünleri ( nar, mandalina, portakal, armut, ayva, her çeşit elma vb.) ürünleri yukarıdaki il ve ilçelerden temin edilir, diğer ürünleri ise Antalya ve çevre ilçe hal kompleksindeki komisyon firmalarından temin edilir.

 

Tüm çeşit Elma, Armut, Ayva, Kivi, Nar vb. sipariş miktarı kadar depolara(buzhane) yerleştirilir.

SATIN ALMA İŞLEMİ

senior-farmer-selling-fruits-at-market-H

Hal kompleksinden satın alınacak ürünler (domates, salatalık, patlıcan, biber, yeşillikler vb.) için satın alma personelleri en geç saat 01:30 da halde işe başlarlar.

 

Müstahsilden gelen ürünler komisyoncu dükkanlarının önünde sergilenir. Sorumlu personel  bu ürünlerden Zelvecioğulları dış ticaret ltd. şti. ve tedarikçisi olduğu firmaların standartlarına uygun olanlarını depomuza yönlendirir. Bu şekilde ürünler ilk elemeden geçirilerek depomuza gider.

HİZMET VERİLEN FİRMADAN BEKLENTİLER

fruitteelt-appels-appel-keuring-394x225.

“Tedarik edilen ürünün son kullanıcı tarafından beğenilmesi,

Hizmet verdiğimiz firmanın takdirinden daha mutlu eder bizi.”

Çünkü o zaman herkesin emeği amacına ulaşmış demektir.

 

Son kullanıcıya uzanan bu hizmet sürecinin ilk ayağında uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemizi ve sevgimizi işimize yansıtmaya çalışıyoruz. Ancak yine de maliyetleri düşürecek; kaliteyi yükseltecek yeni fikirlere tedarikçiniz olarak hazırız.

 

Sizlerden beklentimiz “ kristal bardak” hassasiyetiyle araçlara yüklediğimiz ürünlerin, aynı  hassasiyetle  tezgahlara ulaşması

 

Kasaların sağlam, yeterli sayıda ve zamanında  elimize ulaşması.

 

Ürünlerin raf ömrünü uzatacak tedbirlerin (örn. Ertesi güne kalan ürünlerin yeşillik gibi ) alınması.

 

Sipariş listelerinin önceden  verilmesi ( Bu ürün alımında daha seçici olabilmek ve strateji geliştirmek adına bize önemli bir zaman kazandırır) .